Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

На Сумщині практикувалися майбутні хіміки-рятувальники

Протягом 2 тижнів курсанти Національного університету цивільного захисту проходили практику у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської області).

Місце проведення практики саме на Сумщині було обумовлене тим, що саме у цьому регіоні дислокується базовий підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС України.

himiki

З майбутніми рятувальниками проводили практичні заняття та знайомили з технікою, приладами та спорядженням найбільш досвідчені фахівці, за плечима яких безліч виїздів на різноманітні надзвичайні ситуації.

«Фахівці РХБ – захисту стають все більш затребуваними у сучасному технологічному світі, - зазначив начальник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв. - Для того, щоб реагувати на різноманітні виклики, які виникають у результаті цивілізаційного розвитку суспільства, наші спеціалісти постійно підвищують свою майстерність, у тому числі і на семінарах та конференціях за кордоном. Вважаю такий симбіоз молоді з досвідом досить корисним, а нашу взаємодію з навчальними закладами відомства ми збираємося продовжувати».

Джерело: nuczu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим