Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Ювілейна ХХV Українська конференція з органічної та біоорганічної хімії

З 16 по 20 вересня 2019 року в м. Луцьк на базі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки пройде Ювілейна XXV Українська конференція з органічної хімії та біоорганічної хімії.

Співорганізаторами заходу виступають Інститут органічної хімії НАН України, Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії (ІБОНХ) ім. В.П. Кухаря НАН України та Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки.

У роботі конференції візьмуть участь понад 160 вітчизняних і зарубіжних дослідників, які представлятимуть академічні установи, заклади вищої освіти, хімічні та фармацевтичні підприємства. На конференції поряд із провідними вітчизняними вченими у галузі органічної та біоорганічної хімії буде широко представлена наукова молодь. Планується заслухати понад 60 пленарних та усних доповідей, а також більш ніж 100 стендових повідомлень, у яких буде проаналізовано тенденції розвитку сучасної органічної та біоорганічної хімії та обгрунтовано їхній іноваційний поступ, у тому числі, спрямований на створення нових матеріалів і речовин для хімічної та фармацевтичної промисловості України. Обмін науковими досягненнями й досвідом відбудеться як на пленарних засіданнях, так і під час неформального спілкування.

Наукові напрями конференції:

1. Актуальні проблеми синтезу, структури і реакційної здатності органічних та елементоорганічних сполук.

2. Сучасні тенденції пошуку і створення нових біологічно активних органічних та елементоорганічних речовин.

3. Дослідження зв’язку між структурою та біоактивністю органічних сполук.

Місце проведення заходу:

Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки (м. Луцьк, вул. Потапова, 9).

Джерело: nas.gov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим