Адміністрарій
Учені одного з науково-дослідних центрів нещодавно відкрили найважчий хімічний елемент, відомий науці, і назвали його Адміністрарій (Ad).
Адміністрарій зовсім не має протонів і електронів, тому його атомне число дорівнює 0. Проте він містить 1 нейтрон, 125 помічників нейтронів, 75 віце-нейтронів і 111 помічників віце-нейтронів, які всі разом дають йому атомну масу 312 одиниць.Всі ці 312 часток утримуються разом завдяки постійному обміну найдрібнішими, подібними мезона, частками, які вчені назвали указонного. Ці частинки здійснюють нескінченне безладний рух від однієї частинки до іншої.Оскільки адміністрарій не містить електронів, він абсолютно інертний. Тим не менш, його можна виявити хімічним способом, оскільки він уповільнює будь-яку реакцію, яка відбувається в його присутності. За словами дослідників, навіть невелика кількість адміністрарія збільшує термін дії реакції, яка у звичайних умовах відбувається за одну секунду, до чотирьох днів.
Адміністрарій має період напіврозпаду близько трьох років. Однак він не розпадається так, як це роблять звичайні елементи, замість цього він піддається реорганізації - невелика частина помічників нейтронів, віце-нейтронів і помічників віце-нейтронів просто міняються місцями.
У дійсності атомна маса адміністрарія має властивість збільшуватися з часом, оскільки час від часу при кожній реорганізації спільну дію одного або декількох указонного може призвести до виникнення нових помічників нейтронів, віце-нейтронів і помічників віце-нейтронів. Таким чином, з'являються ізотопи адміністрарія з атомною масою набагато більше, ніж 312.
У рідкісних випадках при особливо високої концентрації указонного може виникнути новий нейтрон. У цьому випадку відбувається розпад ядра адміністрарія на дві частини, кожна з яких починає випускати величезну кількість указонного і дуже швидко досягає маси в 312 одиниць і більше.
Взагалі властивість указонного при високих концентраціях породжувати нейтрони, породило у вчених цікаву гіпотезу про самозародження адміністрарія в результаті нагромадження критичної маси указонного. Зараз вчені обробляють інформацію, щоб обчислити цю критичну масу.
Оцініть новину: