Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

V Зимова школа юного хіміка

10-11 січня 2023 року за підтримки ТОВ Кусум Фарм та факультету ТеСЕТ Сумського державного університету, на базі кафедри теоретичної та прикладної хімії відбулася чергова V Зимова школа юного хіміка!

Цьогоріч нарешті зібралися офлайн! Всі заняття були підготовлені і супроводжувалися студентами, що навчаються на кафедрі за спеціальністю 102 Хімія. Перше заняття «Диво фарби!», яке провели студенти 2 курсу Ольховик Анна та Якименко Дмитро. Вони занурилися разом з учасниками школи в атмосферу художньої майстерні, де власноруч створили фарби! Спільне панно про Перемогу малювали всі учасники своїми фарбами і це було зворушливо і чудово!

Далі учасники школи як справжні винахідники добували і досліджували газ водень! Під керівництвом студентів 1 курсу (Чудеси Кіри, Кочури Єлізавети, Зінчука Антона (гр. І-22/1пх) дійство було яскравим, гучним і дивовижним! Водень був скрізь: в розчинах він змінював забарвлення, в пінах він спалахував, в кульках гучно вибухав, з Натрієм бігав по воді – все це на очах і за участю юних хіміків! Байдужих не залишилося! А потім вікторина, призи і нагородження від кафедри ТПХ і шановних спонсорів.

День другий! Діло дійшло до солодощів! І разом із студентами 3 курсу Радченко Олександрою і Вініченко Анастасією (гр ПХ-01) юні хімікі досліджували склад різного шоколаду: від білого до чорного – різноманітних марок та виробників! Наприкінці заняття було визначені найкращі за характеристиками види шоколаду! І тепер юні хімікі можуть впевнено заявити – їжте чорний шоколад – він найбільш корисний!

На завершення школи юні хімікі прийняли участь в Хімічному квесті. Студентка 3 курсу Муквич Владислава (гр. ПХ-01) спланувала це заняття таким чином, щоб учасники побували у різних лабораторіях кафедри, відгадали велику кількість загадок, викрили злодія-царя і розкрили таємничі ієрогліфи! Це було динамічно, цікаво, драйвово!

Церемонія завершення, підбиття підсумків, визначення переможців і нагородження! Серед учасників не залишилося тих, хто не отримав призів і нагород. Всі юні хімікі отримали сертифікати учасників і незабутні враження! Дякуємо учасникам, спонсорам, а найбільше нашим чудовим, креативним і закоханим в науку Хімію студентам-хімікам! Ви найкращі! Ви найрозумніші! Ви справжні хімікі! Пишаємося вами!

Джерело: sumdu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим