Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Засідання хімічного лекторію для вступників

Хоч на вулиці сніжно та морозно, але для цьогорічних вступників настають спекотні дні. Так багато треба встигнути до сесії ЗНО 2021 року!

Тому для допомоги майбутнім вступникам, кафедра харчової хімії Національного університету харчових технологій вже традиційно продовжує серію хімічних лекторіїв. Чергове засідання цього цікавого, пізнавального заходу відбулося 13 лютого. Карантинні заходи не завадили провести засідання у дистанційному форматі.

Тема лекторію, який провела кандидатка хімічних наук, доцентка кафедри харчової хімії Віра Іщенко, – «Основні хімічні поняття. Розв’язування завдань ЗНО минулих років з цієї теми». Школярі активно брали участь у вирішенні задач, які запропонувала лекторка та мали змогу з’ясувати складні хімічні питання.

Зустріч пройшла у результативній і напруженій праці, в атмосфері цікавого спілкування. Наприкінці лекторка нагадала абітурієнтам про Олімпіаду НУХТ з хімії. Взявши участь у цьому заході, можна отримати до 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО при вступі до університету!

Джерело: nuft.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим