Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії в КНУ

Школярі зі всіх регіонів нашої країни прибули до Києва для участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії, що триватиме в період 17–22 березня 2019 року. 

Організаторами IV етапу 56 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії виступили Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Київський університет імені Бориса Грінченка. Учасниками змагань стали 158 школярів із 24 областей України, а основними локаціями для проведення олімпіади в КНУ було обрано хімічний факультет УніверситетуУкраїнський фізико-математичний ліцейІнститут післядипломної освіти КНУ й «Хімбіоцентр» Шевченкового Університету.

Від 18 березня всі школярі працюють за насиченим розкладом, виконують завдання теоретичних і експериментальних турів. Окрім того, співробітниками КНУ імені Тараса Шевченка було підготовлено для учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії насичену розважально-пізнавальну програму. Зокрема, наймолодші учасники – учні 8-х і 9-х класів – після виконання практичних завдань у лабораторіях хімічного факультету мали чудову нагоду ознайомитися в головному навчальному корпусі Університету із експонатамиЗоологічного музею, побачити реконструкцію хімічної лабораторії XIX століття в Музеї історії КНУ й почути розповідь Людмили Круглової про меморіальний кабінет всесвітньовідомого вченого-хіміка, професора Сергія Реформатського.

Доки на школярів очікує підбиття підсумків олімпіади, розбір завдань із керівниками команд і урочисте завершення змагань. Колектив хімічного факультету Університету переконаний, що участь у фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та проведені в КНУ імені Тараса Шевченка насичені дні змагань запам’ятаються юним дослідникам назавжди, стануть міцним підґрунтям для здобуття кожним із них нових професійних перемог і подальшого навчання в КНУ імені Тараса Шевченка, найкращому закладі вищої освіти України.

Джерело: univ.kiev.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим