Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Вчителька з Кропивницького пише посібники з хімії, за якими навчаються школярі України

Вчителька хімії з Кропивницького Олена Іванащенко стала авторкою четвертого посібника з предмету, за яким вчаться школярі з усієї України. У серпні вийшов робочий комплект із двох зошитів для учнів 11 класів. До цього вона розробила посібники для 7, 8 та 9 класу.

Зацікавленість цією наукою в Олени Іващенко почалась з того, що це був єдиний предмет, який "не давався" їй у школі.

Олена Іванащенко 36 років працює в раніше 18-й школі, нині – науковому ліцеї Кропивницького. В дитинстві вона мріяла про іншу професію. "Це дуже цікава історія. Я з дитинства хотіла бути лікарем, тому що в мене вся родина має відношення до медицини. Але коли я закінчувала 8-й клас, я отримала свідоцтво, де були в мене всі оцінки "5", і лише з хімії "4". І я подумала: та невже я не зможу подолати цей предмет?"

Олена Афанасіївна не тільки подолала цю науку, а й зуміла захопити нею інших, бо випустила багато учнів, які вчаться, або закінчили хімічні спеціальності різних ВИШів країни.

З 2009 року викладачка почала працювати над розробкою робочого зошита з хімії для учнів 7-х класів. "Завдання, які там є, в більшості авторські. Все те, що я там пропоную, роблю на своїх на уроках".

Комплект для учнів 11 класів складається з 2-х зошитів: для практичних робіт і тематичного контролю. "Структура зошита зроблена таким чином, що спочатку йде повторення матеріалу, опорний конспект, потім тренувальні вправи для різного рівня – від найпростішого до найскладнішого. Потім самостійна робота. Є завдання для кмітливих. Можна готувати дітей, використовуючи цей зошит, і для участі в олімпіадах, і, для підготовки до ЗНО".

Вчителька говорить, що уроки, на яких за планом учні проводять хімічні досліди, найбільше подобаються учням. "Вони на телефони знімають, всі такі задоволені ідуть з кабінету і говорять "Дякуємо Вам за урок!"

Джерело: suspilne.media

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим