Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Онлайн конференція “Українки в науці, яким аплодує світ”

11 лютого у світі відзначають Міжнародний День жінок та дівчат у науці. З цієї нагоди, Центр «Розвиток КСВ» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM за підтримки компанії L’Oreal організовують відкриту зустріч “Українки в науці, яким аплодує світ” 12 лютого 2021 року.

На заході фіналістки Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» 2018-2020 років розкажуть про, як їй вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися йти до своєї мрії, та як своїми відкриттями підкорювати світ. Наші науковиці переконані, талант не має ні статевих, ні національних обмежень – жінки можуть абсолютно ВСЕ!

В Україні Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» реалізовується вже четвертий рік поспіль, і саме 12 лютого у дівчат буде можливість задати будь-які питання до переможниць української премії.

Серед запрошених спікерок:

Катерина ТЕРЛЕЦЬКА, докторка фізико-математичних наук, завідувачка лабораторії прикладної математики НЦ МАНУ, Переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2019.

Наталія ЩЕРБАНЬ, докторка хімічних наук, Інститут фізичної хімії ім. Л. В. Писаржевського, Переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2018.

Олена ВАНЄЄВА, докторка фізико-математичних наук, старший науковий співробітник відділу математичної фізики Інституту математики НАН України, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2018.

Тетяна ТАТАРЧУК, кандидатка хімічних наук, керівниця Навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2020.

Ольга КОПАЧ, кандидатка біологічних наук Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2020.

Захід відбудеться 12 лютого з 15:00 до 17:00 з прямою трансляцією у YouTube.

До участі запрошуються дівчата віком 14-25 років, які цікавляться STEM або навчаються на STEM спеціальностях.

Джерело: prostir.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим