Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

На кафедрі хімії та методики викладання хімії відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

3 листопада 2022 р. на кафедрі хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університета імені В. Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії.

Інтелектуальні змагання відбулися у дистанційному форматі і передбачали два тури – виконання тестових завдань та виконання завдань на виявлення рівня теоретичних знань з фахових дисциплін.

У І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії взяли участь студенти усіх курсів спеціальностей 014.06 Середня освіта (Хімія) та 102 Хімія. Члени журі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, Надія Шиян – голова журі, Світлана Стрижак і Аліна Криворучко, запропонували студентам завдання різного рівня складності, які включали як тестові завдання, хімічні перетворення, так і розрахункові задачі з різних розділів хімії.

Більшість учасників олімпіади впорались із завданнями упродовж визначеного часу. Також слід зазначити, що переважна частина студентів справилися з тестовими та теоретичними завданнями на достатньому професійному рівні, що свідчить про їхній високий рівень володіння знаннями, уміннями та навичками з дисциплін фахової підготовки.

Найкращими знавцями хімії за результатами змагань члени журі визнали таких студентів:

Студентка групи ПХ-51 Вікторія Поцяпун посіла перше місце; Владислав Корольов (ПХ-52), Анна Гловацька (ПХ-31), Аліна Лукʼяненко (ПХ-31), Дарья Тристан (ПХ-51) – друге місце; Дмитро Пархоменко (ПХ-51), Богдан Жалій (ПХ-52), Айгун Мамедова (ПХ-41), Анастасія Деркач (ПХ-21), Маргарита Таранець (ПХ-12), Максим Івченко (ПХ-31) – третє місце.

Джерело: pnpu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим