Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Школа юного хіміка в Криворізькому державному педагогічному університеті

Кафедра хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету проанонсувала початок сьомого сезону проведення занять "Школи юного хіміка". Перше заняття відбудеться 10 листопада 2018 року о 10 годині 30 хвилин в аудиторії 110 головного корпусу КДПУ  (пр. Гагаріна, 54).

Тема першого заняття та його ведучий, а також орієнтовний графік проведення занять будуть оприлюднені пізніше. Щоб взяти участь у Школі, потрібно заповнити Google Форму.

Про "Школу юного хіміка"

"Школа юного хіміка" проводить сьомий рік занять. Метою її створення є збільшення інтересу людей, у першу чергу школярів, до вивчення хімії, популяризації хімії та науки у цілому, і, відповідно, зменшення хемофобії серед населення. Заняття не ставлять за мету замінити вивчення хімії в школі - вони скоріше доповнюють його, оскільки максимально насичені демонстраційними дослідами, повідомленням цікавих і незвичайних фактів, мультимедійними засобами наочності для деталізації вивченого в школі, роз'яснення найбільш складних для розуміння фрагментів відповідних тем і зацікавлення учнів у подальшому вивченні хімії. Цього року також планується ввести нові форми роботи із відвідувачами Школи.

Заняття є безкоштовними, на них запрошуються учні 7-11 класів, а також усі бажаючі за умови, що вони по-справжньому цікавляться хімією і хочуть дізнатись щось нове.

Тривалість заняття у середньому становить від однієї до півтори години.

Джерело: kdpu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим