Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Шкільна природнича конференція на базі НУ Чернігівський колегіум

Запрошуємо вас взяти участь у роботі шкільної природничої конференції, яка традиційно відбуватиметься у жовтні 2018 року на базі природничо-математичного факультету.

До участі в конференції запрошуємо учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, інших зацікавлених осіб для обговорення актуальних питань біології, хімії та географії.

Робота конференції відбуватиметься за напрямами:

1. Фізіологія рослин

2. Зоологія

3. Мікробіологія

4. Біологія людини

5. Хімія

6. Географія та науки про Землю

7. Екологія

Запропоновані завдання є орієнтовними і можуь бути змінені керівником роботи; також до участі допускаються наукові роботи, які в подальшому будуть брати участь у конкурсі наукових робіт Малої академії наук.

Форми участі у Конференції: очна, заочна.

У рамках конференції планується проведення секційних засідань за результатами проведених досліджень. Детальна інформація про тематику досліджень міститься в інформаційних листах, які додаються.

Для участі в роботі Конференції необхідно:

• До 13.10.2018 на електронну (або поштову) адресу оргкомітету надіслати заявку, заповнену відповідно до форми додатку 1, і доповіді, оформлені за вимогами додатку 2.

• Реєстраційну форму (заявку) й виконані роботи просимо надсилати в електронному (або паперовому) варіантах одним листом окремими вкладеними файлами у форматі «.doc». Назва файлів повинна містити прізвище першого автора і уточнення змісту документа (наприклад – kovalenko_robota.doc i kovalenko_zayavka.doc).

• Другий інформаційний лист та офіційне запрошення до участі у конференції буде надіслано всім зареєстрованим учасникам до 20.10.2018.

Поштова адреса для паперових варіантів:

Кафедра біології хіміко-біологічне відділення природничо-математичного факультету Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка, вул.Гетьмана Полуботка, 53 м.Чернігів; 14013.

Електронна адреса для електронних варіантів: kaf.biol.chnpu@gmail.com

Джерело: chnpu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим