Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Група франківських вчителів розробила підручник хімії для 7 класу

Активна робота над посібником тривала півтора місяця. Наразі підручник отримав гриф Міністерства освіти і науки України і бере участь в національному конкурсі підручників для 7 класів “Нової української школи”.

Додатково для підручника автори розробили мобільний додаток, який візуалізує матеріал посібника.

“Справжні моделі молекул, як би ми не хотіли, учням ми їх не зможемо показати. Адже молекула вона надто мала, аби її побачити. Проте за допомогою мобільного додатка, учні все ж зможуть їх побачити”,- розповідає вчителька хімії Лілія Мідак. Керівниця проєкту — Лілія Мідак. Ідею створення посібника своїм колегам подала саме вона.

“Взаєморозуміння у нашому колективі є давно, тому що ми з усіма авторами тісно співпрацюємо, товаришуємо. Юрій Пахомов та Христина Буджиган є моїми учнями, і тому не було у нас якихось суперечок при розподілі тематики, ми всі працювали дружно, доповнювали один одного, дещо відправляли, коригували”,- розповідає жінка.

Юрій Пахомов — один із розробників підручника. Чоловік долучав до розробки навіть власну доньку, яка зображена на обкладинці підручника.

“Окрім власних, ми ще залучали дітей наших друзів. Тобто ми пропрацьовували завдання так, щоб дітям було цікаво та інтуїтивно зрозуміло. І ключове — ми не навчаємо, ми допомагаємо дітям вивчати світ. Навіть придумали такого персонажа, як кішка Селена, яка завжди потрапляє у якусь халепу. І щоб її врятувати, дітям потрібно розв’язати певний приклад”,- розповідає чоловік.

Наразі підручник доступний усім, проте тільки в електронному форматі. Аби посібник видали — авторам потрібно набрати достатню кількість голосів у національному конкурсі.

Джерело: versii.if.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим