Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Онлайн лекція з хіміі

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію завідувачки кафедри біонеорганічної хімії Інституту неорганічної хімії, Рейнсько-Вестфальський технічний університет Аахена (Німеччина) Sonija Herres-Pawlis «From lactide to Polylactide, mechanisms and catalysts».

Під час лекції ви розглянете такі поняття як: синтез лактиду, біопохідні ресурси, синтез PLA, типові каталізатори, координаційно-вставний механізм, механізм активованого мономеру, кінетика, одноцентрові каталізатори, переваги та недоліки каталізаторів.

Дата та час: 09 січня о 19:00.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/ovspl

Sonija Herres-Pawlis – основні факти про її професійне життя:

Отримала ступінь доктора наук (2005) в Університеті Падерборна, Темою дисертації була біонеорганічна хімія мідно-кисневих сполук. Після чого вона перейшла на посаду наукового співробітника до Стенфордського університету.

У 2011 працювала доцентом з координаційної хімії в Мюнхенському технічному університеті. У 2012 захистила другу докторську дисертацію в Дортмундському технічному університеті, присвяченою стійким каталізаторам полімеризації. У 2015 прийняла запрошення на кафедру біоорганічної хімії в Технічному університеті Північного Рейну-Вестфалії в Аахені.

Протягом своєї наукової діяльності отримала кілька нагород, найважливіша з яких – Премія за інновації федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія (2011). У 2014 отримала премію Арнольда-Зоммерфельда Баварської академії мистецтв і наук, а в 2022 стала членом Європейського хімічного товариства.

Наукові інтереси зосереджені в галузі біоорганічної та координаційної хімії, з особливим фокусом на хімії металів, що використовуються для перенесення кисню та електронів, реакцій зв’язування С-С, а також радикальної полімеризації з перенесенням атома та полімеризації лактидів з комплексами цинку. Має понад 200 публікацій у наукових виданнях та 4 патенти.

Джерело: nure.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим