Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Наука перемагає

Студенти Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Олена Борденюк, Альона Сачук, Дар’я Боцула, Роман Матіїшин, працівники кафедри органічної хімії Валерія Шабікова, Володимир Самарик, Сергій Варваренко, Наталія Носова і викладачка кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Олена Федорова взяли активну участь у Науковому фестивалі OL, який цьогоріч проходив під лозунгом «Наука перемагає».

Для участі в Науковому фестивалі було підготовлено широку програму, яка включала такі блоки:

Гідрогелі в нашому житті;

Молекулярна кухня;

Цікаві хімічні досліди;

Експрес-аналіз хімічних речовин за допомогою сучасних приладів.

Під час проведення Наукового фестивалю OL потенційні вступники отримали інформацію щодо можливостей навчання в Інституті хімії та хімічних технологій за різними напрямами, ознайомилися з переліком спеціальностей. Наймолодші відвідувачі провели свої перші хімічні досліди та скуштували смаколики з асортименту «молекулярної кухні».

Фестиваль організував Молодіжний простір Lviv Open Lab з мережі молодіжних просторів «ТВОРИ!» у межах проєкту «Трамплін до рівності», який реалізує Фонд народонаселення ООН в Україні у партнерстві з офісом віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні.

Джерело: lpnu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим