Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

НМТ З ХІМІЇ: ЯК ВСТУПНИКАМ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ТЕСТУ

Мультитест з хімії не є обов'язковим предметом.

Через війну відбулися деякі зміни в освітньому процесі в Україні. Так, випускники шкіл у 2023 році складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ) замість ЗНО.

Тест має три блоки. Вступники можуть обрати третім блоком завдання з таких предметів, як хімія, фізика, історія України, біологія або іноземна мова. Видання Освіта.ua розповіло, як випускникам підготуватися до НМТ з хімії.

Які завдання будуть входити у НМТ з хімії

У блоці НМТ з хімії загалом буде 30 завдань, з-поміж яких:

22 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів; два завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по три «логічні пари»); шість завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

За виконання завдань блоку мультитесту з хімії вступники зможуть отримати від 0 до 40 балів.

Зміст завдань блоку НМТ з хімії буде відповідати чинній програмі ЗНО з хімії. Ця програма охоплює чотири тематичні блоки, вивчення яких передбачено в шкільному курсі з хімії.

Під час оцінювання кожному учаснику тестування буде надана можливість скористатися довідковими матеріалами, із якими варто ознайомитися заздалегідь.

Як підготуватись до мультитесту з хімії

Щоб успішно скласти НМТ з хімії, слід ретельно працювати над шкільною програмою, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять вчителі.

Також випускники під час підготовки до НМТ можуть використовувати тести ЗНО-ОНЛАЙН з хімії за попередні роки. Так вступники зможуть повторити весь теоретичний матеріал, застосовуючи його на практиці.

Завдання з хімії, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.

Якщо при виконанні тих чи інших завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, вступники можуть скористатися коментарями до тестів з хімії минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.

Джерело: zn.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим