Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Курси підготовки до ЗНО з хімії

Шановні одинадцятикласники!

Кафедра хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету та Центр доуніверситетської та післядипломної освіти КДПУ пропонують вам взяти участь у 8-місячних підготовчих курсах до ЗНО з хімії.

За цей час ви матимете змогу отримати теоретичні знання і практичні навички розв'язування завдань з усіх розділів шкільного курсу хімії. Заняття буде проводити досвідчений викладач кафедри хімії та методики її навчання, а відбуватимуться вони по вихідних днях і супроводжуватимуться демостраційними дослідами та виконанням лабораторних дослідів (у тих темах, де це буде доречним). Успішне закінчення підготовчих курсів не лише гарантує підвищення власного рівня знань з хімії, але й надає можливість отримати додаткові бали до результату ЗНО з хімії, за умови подачі заяви на вступ до КДПУ за будь-якою спеціальністю, для вступу на яку необхідна наявність сертифікату ЗНО з хімії.

Поспішайте зареєструватись – часу залишилось зовсім небагато!

Зробити це можна за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, буд. 26, каб. №3, а дізнатись більш докладну інформацію – за телефоном: 098-27-83-249 (Центр доуніверситетської та післядипломної освіти КДПУ).

Джерело: kdpu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим