Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Відбулася ХХXVІІІ наукова конференція з біоорганічної хімії та нафтохімії

15 червня 2023 року в Інституті біоорганічної хімії та нафтохімії (ІБОНХ) ім. В.П. Кухаря НАН України відбулася ХХXVІІІ наукова конференція з біоорганічної хімії та нафтохімії.

На початку заходу зі вступним словом до учасників і гостей конференції звернувся директор Інституту член-кореспондент НАН України Андрій Вовк.

Під час конференції головна увага була приділена обговоренню результатів наукових досліджень, присвячених актуальним ключовим напрямам біоорганічної хімії та нафтохімії, що спрямовані на створення потенційно біоактивних речовин та лікарських засобів, регуляторів росту рослин, функціональних матеріалів, нових видів пального на базі відновлювальної сировини, каталізаторів нафтохімічних перетворень, практично корисних продуктів з сільськогосподарських відходів та відходів техногенного походження. Загалом було виголошено 9 наукових доповідей, у тому числі 8 доповідей молодих дослідників – співробітників ІБОНХ ім. В.П. Кухаря НАН України та 1 доповідь співробітника Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Підбиваючи підсумки конференції, оргкомітет відзначив високий науковий рівень доповідей, а також роботу наукових керівників молодих дослідників та керівників підрозділів, яка спрямована на виховання наукової зміни. За активну участь у роботі конференції всіх доповідачів нагороджено грамотами. За результатами ХХXVІІ наукової конференції буде видано збірник наукових праць «Біоактивні сполуки, нові речовини і матеріали. 2023».

Джерело: nas.gov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим