Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Онлайн-лекція “Хімія на гребні мікрохвиль” (анонс)

9 вересня 2021 року о 19:00 у межах лекторію «Наукові зустрічіScientific meetings» на платформі Zoom відбудеться лекція першого заступника генерального директора НТК «Інститут монокристалів» НАН України члена-кореспондента НАН України Валентина Чебанова.

Мікрохвильовий нагрів – технологія, яка пройшла цікавий шлях від суто військового використання через побутові мікрохвильовки до науки і техніки, у тому числі і хімії, як інноваційний метод активації хімічних процесів. Чим же відрізняється мікрохвильовий нагрів від звичайного, які це дає переваги науковцям і чи є він “чарівною паличкою” сучасної хімії? Про минуле, сьогодення і майбутнє мікрохвильової хімії – у лекції першого заступника генерального директора НТК «Інститут монокристалів» НАН України, засновника та очільника єдиної в Україні лабораторії, яка всебічно вивчає та широко використовує метод мікрохвильової активації, члена-кореспондента НАН України Валентина Чебанова.

Реєстрація на лекцію: docs.google.com

Формат – у середовищі ZOOM.

Час проведення онлайн-леції: 9 вересня 2021 року о 19:00.

УЧАСТЬ ВІЛЬНА.

Координатори лекторію «Наукові зустрічі Scientific meetings»:

– докторант Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва НАН України кандидат історичних наук Сергій Жабін;

– науковий співробітник Інституту газу НАН України кандидат технічних наук Костянтин Сімейко.

За інформацією лекторію «Наукові зустрічі Scientific meetings»

Джерело: nas.gov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим