Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Навчально-науковий семінар «Хімічні речовини у сільському господарстві»

За спільної ініціативи викладачів кафедри хімії та кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін закладу вищої освіти «Подільський державний університет» проведено навчально-науковий семінар «Хімічні речовини у сільському господарстві» для здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальностей 201 «Агрономія», 203 «Садівництво і виноградарство», 206 «Садово-паркове господарство».

Організатором семінару є кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін НЕДІЛЬСЬКА Уляна Іванівна, провела презентацію кандидат хімічних наук, в.о. завідувача кафедри хімії КРАЧАН Тетяна Михайлівна.

Метою проведення цього заходу є обмін думками та точками зору про більш глибоку міждисциплінарну взаємодію на рівні кафедр та університету, зосередження на питаннях практичної підготовки здобувачів та ролі базових дисциплін у формуванні якісно підготовленого спеціаліста.

Під час роботи семінару здобувачі вищої освіти заслухали доповідь на тему семінару та взяли участь в обговоренні низки питань, що постали на підставі викладеного матеріалу. За результатами роботи семінару було визначено наступні актуальні питання: можливості хімії та хімічної технології для аграрного виробництва сьогодні неосяжні і для досягнення максимально продуктивного ефекту при використанні земельних ресурсів слід мати на озброєнні чисельні засоби регуляції, стимуляції росту, живлення рослин що може запропонувати сучасне хімічне виробництво; взаємодія хімії і аграрного сектору не обмежуються внесенням добрив та використанням пестицидів, а потребує ретельного підхододу до механізмів тих хімічних процесів, що відбуваються та до наслідків таких процесів для природних екосистем.

Джерело: pdatu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим