Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Гостьова лекція стейкхолдерів для здобувачів хімічної освіти

Постійна співпраця з роботодавцями дозволяє враховувати реальні інтереси стейкхолдерів, покращувати ефективність та конкурентоспроможність освітньої програми Хімічні технології та інженерія, відповідно до потреб ринку праці.

3 червня 2024 року відбулася гостьова лекція для здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівнів від провідних виробників косметичної продукції в Україні HILLARY cosmetics.

Під час зустрічі, власник НILLARY cosmetics Вадим Пилипчук розповів про історію розвитку компанії, лінійку інноваційної продукції, особливості діяльності косметичного бізнесу в сучасних умовах.

Технолог Анастасія Баландіна ознайомила студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія з асортиментом косметичної продукції, технологіями виробництва органічної косметики, а також процедурами стандартизації і сертифікації в Україні та за кордоном.

НR менеджер Ольга Кімпаєва відповіла на поширенні запитання молоді, щодо працевлаштування і переваги роботи в команді HILLARY cosmetics.

Під час гостьової лекції здобувачі освіти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія дізналися про створення в Україні косметичної продукції за рецептурами найновітніших технологічних компонентах, які тільки доступні у світі.

Більшість компонентів, що використовуються у виробництві продукції HILLARY cosmetics, мають сертифікати ECOCERT і COSMOS Standard.

В даний час косметика НILLARY експортується в 11 країн світу, у тому числі Ізраїль і Тайвань. Слід зазначити, що 20% від продажів HILLARY cosmetics передає на допомогу ЗСУ.

Наприкінці гостьової лекції студенти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія мали можливість протестувати подарункові зразки косметичної продукції від HILLARY cosmetics.

Одержані знання здобувачі освіти зможуть використати при вивченні навчальних дисциплін: Експертиза та контроль якості харчових і косметичних продуктів, Препарати побутової хімії, Основи проєктування хімічних виробництв, Фізична та колоїдна хімія, Екологічна стандартизація і сертифікація.

Рекомендації роботодавців будуть використані при оновлені освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія.

Джерело: khmnu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим