Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Освітній проект #Farmak_Lab

Студенти кафедри органічної хімії разом з доцентом Ольгою Гордієнко у складі студентської групи декількох ЗВО взяли участь в освітньому проекті #Farmak_Lab.

З інформативної розповіді, яку представила фахівець Красуля Віталія, студенти дізналися про Farmak – провідну українську фармацевтичну компанію, яка займається розробкою та виробництвом лікарських засобів. Фармак розробляє та виробляє як рецептурні, так і безрецептурні лікарські засоби, медичні вироби та дієтичні добавки. Вона є лідером у виробництві лікарських засобів в Україні та провідним експортером національної продукції на ринки 50 країн світу. Компанія активно розвиває науковий потенціал України, щорічно створюючи понад 20 нових препаратів.

Начальник сектору валідаційної відповідності під час презентації «Особливості одержання стерильних лікарських засобів» розповіла про виробничий процес та відповіла на численні запитання студентів.

Студенти мали чудову нагоду ознайомитись із сучасним фармацевтичним підприємством, яке визнане одним з кращих роботодавців України для майбутніх фахівців, у тому числі, і хіміків.

Джерело: КНУ

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим