Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Доктор Леся Сандіг-Предзимірська відвідала ІХХТ з гостьовими лекціями

Впродовж тижня з 13.05.2024 р. до 17.05.2024 р. на кафедрі технології органічних продуктів курс відкритих лекцій для студентів, аспірантів та працівників ІХХТ прочитала доктор, керівник наукової групи Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія», Інституту кольорової металургії і чистих матеріалів м. Фрайберг (Німеччина) Леся Сандіг-Предзимірська.

В рамках програми «Гостьовий лектор» відбувся п’ятиденний курс ознайомлення студентів та аспірантів з специфікою роботи науковців та студентів у Технічному університеті «Фрайберзька гірнича академія» та було прочитано короткий курс «Нові стійкі каталітичні матеріали».

Леся Сандіг-Предзимірська ознайомила присутніх з тематикою наукових проєктів їхньої наукової групи, висвітлила досягнення в галузі каталітичних матеріалів для водневої промисловості, наочно продемонструвала виробництво ефективних каталізаторів для практичного застосування в електролізерах від лабораторного масштабу до напівпромислового, досягнення у переробці та регенерації каталітичних матеріалів.

Доктор Леся Сандіг-Предзимірська відвідала кафедру технології органічних продуктів, ознайомилася з освітньою та науково-дослідною діяльністю кафедри; було обговорено можливості спільних наукових проєктів.

Джерело: iicct.org.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим