Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

День відкритих дверей ПНПУ

Кафедра хімії та методики викладання хімії провела онлайн-зустрічі «День відкритих дверей».

9 та 10 червня 2020 р. кафедра хімії та методики викладання хімії ПНПУ імені В. Г. Короленка провела дистанційні профорієнтаційні зустрічі із старшокласниками. На гостини до кафедри завітали більше 40 гостей, а також вчителі Полтави, випускники природничого факультету.

Завідувач кафедри професор Надія Шиян привітала гостей і розповіла про особливості навчання на бакалавраті, участь студентів у наукових дослідженнях, навчання за кордоном тощо.

До розповіді про навчання на кафедрі хімії та методики викладання хімії долучилися студенти другого та третього курсів. Вони розповіли про студентське життя, насичене і навчанням, і дозвіллям, і просвітницькою діяльністю.

Яскравими враженнями про студентське життя поділилися Діана Стрижак (П-31), Вікторія Поцяпун (П-21), Дар’я Тристан (П-21), Дмитро Пархоменко (П-21), Анна Миронець (П-21), Анастасія Чемерин (П-21) та Тетяна Лазарчук (П-21). Родзинкою зустрічі були відеодемонстрації хімічних експериментів та фрагментів лабораторних робіт, зафільмованих студентами у домашніх умовах та під час дистанційних занять.

Гості з цікавістю слухали розповідь студентки групи П-31 Діани Стрижак, яка навчається за програмою академічної мобільності в рамках проєкту Європейського Союзу Еразмус+ в University College Copenhagen–KP (м. Копенгаген, Данія).

Гості переглянули відеозвернення випускниці природничого факультету Ольги Ярошенко, доктора педагогічних наук, професора, завідувача відділу інтеграції вищої освіти і науки, член-кореспондента НАПН, заслуженого працівника освіти України, дійсного члена Академії МСКП «Полісся» (м. Київ).

Під час зустрічі абітурієнти дізналися про можливості і перспективи, які вони отримають, обравши для себе спеціальність 014 Середня освіта (Хімія) або 102 Хімія у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка.

Джерело: pnpu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим