Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

День дівчат в технологіях

Національний День дівчат в технологіях 8 жовтня 2019 року організований Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.

Головна мета заходу - продемонструвати переваги побудови кар'єри в технологічній сфері, збільшити кількість дівчат в STEM і пробудити їхній інтерес до науки та технологій. До акції долучилися освітні заклади та компанії, що борються проти гендерних стереотипів при виборі професій, яким не байдужий розвиток та потенціал дівчат в Україні та ті, що готові продемонструвати свою соціальну відповідальність.

Гостинно вітали на кафедрі хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету 45 дівчат із 8 класів Черкаської спеціалізованої школи №3 жінки-науковиці кафедри: Тетяна Солодовнік, Мирослава Коваль, Наталія Фоміна та Наталія Фещенко. Вони розповіли про професії для дівчат у хімічній та фармацевтичній галузях та перспективи їх розвитку, адже попит на спеціалістів сфер STEM-освіти за напрямом «Традиційна інженерія» посідає друге місце після «Комп’ютерних технологій».

Жінки володіють креативним мисленням, а його треба розвивати зі шкільного віку, аби успішно навчатись, а потім працювати на різних підприємствах та в організаціях.

Екскурсія лабораторіями, оснащеними сучасним обладнанням, закупленим за кошти міжнародних проектів «Water Harmony ERASMUS +» і «Water Harmony Eurasia –ІІ» та спілкування з викладачами кафедри зацікавила дівчат і спонукала їх до великої кількості запитань щодо професій технічного спрямування.

Джерело: chdtu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим