Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Цариця природничих наук - хімія

З метою розвитку творчих здібностей учнів у Вищебулатецькій гімназії з 13 по 17 травня був проведений тиждень хімії, протягом якого учні 7-9 та11 класів мали можливість перевірити свої знання та поглибити їх.

Першого дня було проведено лінійку, на якій ознайомилися з планом проведення тижня хімії. Всі зацікавлено спостерігали за дослідами «Фараонова змія» та «Ото йод». Це дійство особливо зацікавило семикласників, адже саме вони нещодавно почали вивчати хімію та відкривати її секрети, тому їм була проведена гра «Секрети шпигунів», де вони навчилися виготовляти невидимі чорнила.

З метою формування стійкого пізнавального інтересу до природничих наук для учнів 6 класу було проведено годину цікавої хімії під назвою “Перевірка улюблених відео з YouTube”, на якій вони підтвердили чи спростували відомі відеролики.

На завершення тижня була проведена виставка хімічного посуду та обладнання під назвою «Обладнання чарівників» та підбито підсумки роботи, а найактивніші учасники були нагороджені хорошими оцінками.

Інформація Вищебулатецької гімназії

Джерело: lubenshchyna.com.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим