Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Новини світової хімії в Україні

З 28 вересня до 4 жовтня 2015 року в установах Західного наукового центру НАН України та МОН України перебуватиме з візитом лауреат Нобелівської премії з хімії (1981 р.) Роалд Гофман (Roald Hoffman).

У рамках свого візиту професор Корнельського університету (США) Роалд Гофман візьме участь у низці робочих зустрічей із керівництвом Західного наукового центру та його науково-дослідних установ. Передбачено також його виступи на Міжнародному науковому конгресі «Сучасні напрямки в хімії,біології, фармації та біотехнології» (29 вересня – 2 жовтня 2015 р., Національний університет «Львівська політехніка», http://science.lp.edu.ua/MDICBPAB/MDICBPAB-2015), організованому за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України:

29 вересня 2015 р. – доповідь «The Chemical Imagination at Work in Very Tight Places» (у рамках програми Міжнародного конгресу);

30 вересня 2015 р. – лекція для студентів і обдарованої молоді «Chemistry’s Essential Tensions: Three Views of a Science in Culture».

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати лекції Нобелівського лауреата професора Роалда Гофмана. >/p>

Інформація з фейсбук-сторінки Української академії наук.

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим