Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Відкриття літньої науково-профільної школи

У відділенні хімії та біології Київської Малої академії наук учнівської молоді стартувала літня профільна школа за напрямом «Хімічні технології» на базі хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПI імені Ігоря Сікорського». Школа є пілотним проектом та моделює наукове співтовариство, залучаючи обдарованих школярів до дослідницької роботи. Така організація навчального процесу дозволяє у більш короткий термін вирішити проблему профорієнтації школярів, а також професійного самовизначення майбутніх фахівців. 

У програмі школи – розроблені викладачами кафедр хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПI імені Ігоря Сікорського» цікаві практичні, лабораторні роботи, екскурсії, лекції, конкурси. Така співпраця дає змогу кожному учню спробувати себе у ролі юного хіміка, особисто під наглядом лаборанта на практиці виконати те чи інше завдання. Тому основним завданням школи є залучення талановитої молоді до хімічної науки, створення можливостей для написання наукових робіт під керівництвом кваліфікованих викладачів університету, консультації, менторство та досягнення спільного успіху.

школа летняя

На першій лабораторній роботі учні досліджували та проводили оцінку та порівняння якості та безпечності використання піномийних засобів за основними фізико-хімічними показниками (масова частка хлоридів та рН середовища). Аналіз результатів експериментальних досліджень показав, що їхні значення перебувають у межах допустимої норми.

На другій лабораторній роботі учні підбирали складові компоненти для виготовлення твердого косметичного мила. На початку виконання роботи лаборант кафедри допомогла МАНівцям розібратись із рецептурою  косметичного продукту та сировиною, яка мала натуральне походження. За вказівками викладачів учні виготовляли власноруч косметичне мило різної форми та забарвлення: сердечко, яблучко, ананас та ін. Особливо потішило те, що не лише дівчата, а й хлопці з радістю та азартом долучилися до цього процесу. Як результат – усі задоволені, переповнені враженнями, з подарунками у вигляді шматочків ароматизованого мила в руках, залишали лабораторне приміщення.

Джерело: kyiv.man.gov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим