Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Про виробництво силікатної цегли з промислових відходів

Міжнародна конференція булв проведена на базі університету Bauhaus-UniversitätWeimar/InstituteforBuildingMaterialEngineering, в місті Веймар (Німеччина).

На конференції зібралися дослідники провідних університетів та промислових підприємств Німеччини та інших держав у галузі будівельних матеріалів.

Фахівці з Німеччини, Китаю, Польщі, України, Литви та інших країн завітали до Веймару  з метою представити свої новітні наукові здобутки, обмінятися ідеями та розглянути можливості взаємовигідного співробітництва.

Також на конференції були представлені різні види аналітичного і дослідницького обладнання всесвітньовідомої німецької фірми Bruker, обладнання в області технологій промислової підготовки EIRICH, будівельні матеріали лідера на ринку Європи компанії BauMineral та ін.

Під час засідань конференції старша викладачка кафедри спеціальної хімії та хімічної технології НУЦЗ України Христич О.В. представила стендову доповідь з теми «Studying the influence of industrial waste additives on the formation of C–S–H phases in the sand-lime brick».

Результати викладених досліджень було присвячено розв'язанню актуальної проблеми розробки ресурсозберігаючої технології з використанням різних видів промислових відходів при отриманні силікатної цегли.

Джерело: nuczu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим