Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Дуже важливі тисячні частки

Здоров'я людини великою мірою залежить від різноманітних мінеральних речовин. Вони беруть участь в усіх процесах ,що відбуваються в органах і тканинах.

Нині на планеті виявлено близько 100 мінералів,і не менше ніж 20 з них необхідні для людини.Існує гіпотеза,що в людському організмі присутні всі відомі мінеральні речовини.Просто досі ще немає приладів для їх виявлення. Аби людина була здоровою і жила довго, деяких речовин потрібно багато- до кількох грамів. Однак є вкрай необхідні елементи, вміст яких в організмі-лише тисячні частки відсотка. Це марганець, цинк, арсен, кобальт, свинець, нікель,силіцій(кремній) та ін. Без них можуть виникнути серйозні порушення в нервовій системі, багатьох залоз.

Кожен мікроелемент виконує свою роль. Наприклад, кобальт необхідний для вироблення еритроцитів, і його нестача спричинює рак крові. Цинк входить ло складу інсуліну(речовини що регулює вміст цукру в крові). Цікава роль силіцію. Його вміст у кров мізерний,але коли кількість силіцію зменьшиться, людина почне "відчувати погоду", волосся стане ламким, шкіра втратить еластичність.

Крихкість кісток у людей похилого віку пояснюютть не лише нестачею кальцію, а й силіцію. Кришталик ока містить силіцію містить в 25 разів більше,ніж очний м'яз.

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим