Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Лекторій французького професора Паскаля Джорджа Лакруа на хімічному факультеті КНУ

Київський національний університет імені Тараса Шевченка готується до святкування 20-річниці співпраці з Університетом Поля Сабатьє (Тулуза Франція).  З цієї нагоди  до КНУ  приїхав професор Університету Поля Сабатьє, габілітований доктор філософії  Паскаль Джордж Лакруа – видатний фахівець з ряду сучасних напрямків розвитку хімії.

В програмі його перебування на хімічному факультеті заплановано читання циклу лекцій на тему: «Молекулярні матеріали з нелінійно-оптичними властивостями».

Перша лекція "Нелінійна оптика (НЛО) у світі молекулярних матеріалів" відбулася 10 вересня. Чотирнадцятого вересня професор прочитає  лекцію "Загальна інформація про походження ефектів НЛО в молекулах", дев'ятнацятого вересня – "Двофотонне поглинання: найбільш інтригуюче явище в нелінійній оптиці"

 Паскаль Лакруа вчився в Школі інженерів хімії в Страсбурзі. Свою дисертацію "Електропровідні та магнітні властивості молекулярних матеріалів" захистив в Університеті Орсей у Парижі  під керівництвом відомого Олів’є Кана, після чого пройшов дворічне стажування в США у професора Тобіна Маркса (Північно-Західнийуніверситет, Evanston, 1989-1991).  Габілітацію  (другу дисертацію) захищав у Тулузі. З 2004 року займає позицію директора досліджень Лабораторії координаційної хімії (LCC CNRS) у Тулузі. Є спеціалістом з питань вивільнення нітроген монооксиду з рутеній-нітрозильних комплексів, а також експертом по матеріалах з нелінійно-оптичними властивостями. Тісно  співпрацює з хімічним факультетом КНУ.

Джерело: univ.kiev.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим