Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

У Калуші жоден випускник не провалив ЗНО з хімії

Цього року ЗНО з хімії виявилося складнішим для випускників, ніж торік.

Так, поріг не подолали понад 13,5% учасників тестування (торік – 10,5%). Щоправда, результат високого і достатнього рівня показали понад 29% учасників, тоді як у попередньому році таких результатів було 28%.

На Івано-Франківщині випускники впоралися з хімією значно краще: не подолали поріг всього близько 8,7% учасників тестування, а високий і достатній результат отримали 35%. Середній бал ЗНО з хімії в нашій області становить 149,1 проти 144,7 в середньому по країнi.

У Калуші цього року ЗНО з хімії складали 47 осіб, з них 37 — випускники загальноосвітніх закладів міста. Найбільше випускників обрали хімію у десятому ліцеї — 11 та Калуській гімназії — 9. Усі впоралися з випробовуванням: у Калуші немає випускників, які б не подолали поріг, а результати високого і достатнього рівнів показала більша половина учасників тестування. 11 випускників міста отримали за ЗНО з хімії 180-200 балів (п’ятеро гімназистів, троє учнів шостої школи, двоє — десятого ліцею і один — третьої школи). Ще десятеро набрали 160-180 балів (четверо випускників гімназії, троє — десятого ліцею і по одному — шостої, сьомої шкіл і другого ліцею). До речі, у гімназії, шостій і сьомій школах жоден випускник на ЗНО з хімії не отримав менше за 160 балів (щоправда, у сьомій школі ЗНО з цього предмета обрав лише один учень). Стовідсотковий результат і у Калуського політехнічного коледжу: тут ЗНО з хімії складав один студент і отримав високий результат — понад 180 балів.

У Калуському районі участь у ЗНО-2019 з хімії взяв 21 випускник, і це менше, ніж торік (27 осіб). Найбільше, по п’ятеро, — з Новицького ліцею і Голинської школи. Лише один випускник з району (4,76%) не подолав поріг. Для порівняння: торік таких було троє. Проте, якщо в минулому році понад 40% випускників району показали достатній і високий результат з хімії, а понад 180 балів набрали шестеро, то цього року результати є відносно провальними: жоден випускник Калуського району на набрав з хімії більше за 160 балів, і лише п’ятеро спромоглися здобути результат у діапазоні від 140 до 160 балів. Половина з тих, хто подолав поріг, набрали 120-140 балів.

Джерело: vikna.if.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим