Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії в ПНПУ

9–10 лютого 2019 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Перший тур – теоретичний – відбувся 9 лютого на базі Полтавського навчально-виховного комплексу № 16.

Другий тур – практичний – відбувся 10 лютого на базі кафедри хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г Короленка. У третьому етапі олімпіади участь взяло близько 100 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області.

Протягом двох з половиною годин учасники олімпіади виконували практичні завдання у лабораторіях кафедри хімії та методики викладання хімії, забезпечених хімічним обладнанням та реактивами. Перед початком практичного туру члени журі провели детальний інструктаж учасникам олімпіади щодо правил безпеки в лабораторіях. Учні виконували експериментальні завдання з якісного визначення неорганічних та органічних речовин, визначення концентрації речовини методом кислотно-основного титрування, визначення швидкості хімічної реакції. Під час проведення хімічного експерименту учені демонстрували свої знання з різних розділів хімії, логіку хімічного мислення.

Вкотре учасники переконалися, що хімічна олімпіада – це джерело незабутніх вражень, можливість показати свої знання і вміння, кмітливість і винахідливість.

Джерело: pnpu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим