Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених, студентів та аспірантів з актуальних питань хімії

27-29 квітня 2022 року на базі Науково-технологічного комплексу «Інститут монокристалів» НАН України (м. Харків, пр. Науки 60) відбудеться XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених, студентів та аспірантів з актуальних питань хімії.

Робота конференції планується в наступних секціях:

1.Органічна та медична хімія.

2.Фізична та неорганічна хімія.

3.Аналітична хімія та матеріалознавство.

Робоча мова конференції – українська.

Організаційний внесок становить 200 грн.

На конференції будуть представлені пленарні доповіді провідних учених України. Теми доповідей будуть повідомлені у другому інформаційному листі.

Усі повідомлення здійснюються лише у формі усних доповідей тривалістю до 12 хвилин. Відповідь на питання – 3 хвилини.

Реєстрація учасників триває на сайті конференції. Кінцевий термін реєстрації та подання тез доповідей – 8 квітня 2022 р.

Тези доповідей мають бути обсягом не більше 1 сторінки (формат А4) та оформлені за шаблоном. При недотриманні вимог до оформлення тез Організаційний комітет залишає за собою право скорочувати поданий матеріал без погодження з авторами. Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному вигляді (із наданням коду ISBN). Збірку тез за матеріалами конференції буде надано учасникам в електронному вигляді у форматі pdf.

Доповіді на молодіжній конференції можуть робити лише студенти, аспіранти та молоді вчені віком до 35 років, а також докторанти та молоді доктори наук до 40 років.

Контакти Оргкомітету: e-mail: cys2022@isc.kh.ua, тел.: +380975086166 (Олеся Кулик), +380688887472 (Марія Кайдаш).

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим