Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Всеукраїнська олімпіада з хімії серед студентів класичних та педагогічних університетів

12 квітня 2019 року відбулося закриття і нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Хімія» серед студентів класичних та педагогічних університетів.

В інтелектуальних змаганнях, які розпочалися 10 квітня, взяли участь 52 учасники із 23 закладів вищої освіти України.

Перед нагородженням переможців олімпіади молодих знавців хімії привітав голова оргкомітету, проректор з наукової роботи Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський. Роман Євгенович наголосив, що всі учасники олімпіади гідно представили свої університети і продемонстрували високий рівень знань.

«Ви перебуваєте на початку своєї професійної кар’єри, і ми дуже хочемо, щоб ви правильно і сповна розкрили свій потенціал. Ви уже зробили важливі кроки на шляху до успішної самореалізації, коли обрали сферу хімії для своїх наукових пошуків. Адже хімія зараз є надзвичайно мультидисциплінарною і потрібною у різних сферах науки, про що, зокрема, свідчать провідні сучасні дослідження», – зазначив Роман Гладишевський і закликав молодь своїми знаннями та ідеями брати участь у вирішенні глобальних проблем людства.

Представник Центру інновацій «Сходи в майбутнє» фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм», яка долучилася до проведення змагань, Василь Мельничук наголосив, що для сучасного виробництва висококваліфіковані фахівці в галузі хімії мають особливо велике значення. «Від вас ми чекаємо успіхів у навчанні і науковому пошуку. Ваші знання, ідеї, проекти і розробки є надзвичайно цінними для нас», – зазначив Василь Мельничук, звертаючись до молоді.

Декан хімічного факультету Григорій Дмитрів, привітавши учасників із успішним завершенням олімпіади, наголосив, що саме «молоді науковці є головною надією і потенціалом нашої країни». Також Григорій Степанович запросив молодь взяти участь у Сімнадцятій науковій конференції «Львівські хімічні читання – 2019», яка відбудеться у ЛНУ ім. Івана Франка у червні.

Джерело: lnu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим