Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

У СумДУ навчалися юні хіміки

25 липня на кафедрі теоретичної та прикладної хімії Сумського державного університету відбулася нагородження переможців ІV літньої школи юного хіміка. Тим, хто не мав можливості приїхати особисто, призи надійдуть поштою.

Навчання для школярів, які прагнуть зануритися в чарівний світ хімічних перетворень, було проведено в онлайн-форматі, цього разу вже всьоме. Традиційно школа юного хіміка проводиться в університеті двічі на рік – узимку та улітку.

Умови воєнного часу не дозволили зустрітися аудиторно, але університет живе, працює, навіть за таких складних обставин, і пропонує творити дивні хімічні досліди та робити захоплюючи відкриття онлайн.

Основну організаторську та викладацьку функцію щодо проведення нинішнього заходу взяли на себе студенти СумДУ. Саме вони підготували і провели найцікавіші заняття та найпатріотичніші досліди.

Загалом у проєкті зареєструвалося понад 70 учасників, із різних куточків України – з Сум та Сумської області, а також з Харкова, Києва і Київської області, Дніпра, Івано-Франківська, Рівненської, Чернігівської, Кіровоградської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Школа об’єднала дітей, які цікавляться чарівною наукою – хімією, в яку закохані всі, хто організовує і проводить цей проєкт!

Організатори висловлюють подяку всім учасникам та спонсорам хімічного свята!

Джерело: news.sumdu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим