Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Співпраця кафедри хімії та методики викладання хімії зі стейкголдерами

10 грудня 2020 р. на кафедрі хімії та методики викладання хімії в рамках співпраці зі стейкголдерами, залучення роботодавців у навчальний процес та набуття студентами навичок soft skills відбулася лекція Олени Буйдіної, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри методики змісту освіти ПОІППО імені М. В. Остроградського, на тему «Інноваційні практики в освітньому процесі».

На зустрічі були присутні студенти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) та викладачі кафедри хімії та методики викладання хімії.

На відкритій лекції, що проходила в режимі онлайн, увага акцентувалася на новітніх практиках у навчанні, їхніх перевагах, на розвитку освіти в Україні, у якій необхідно зберегти кращі тенденції вітчизняної освіти й одночасно врахувати світові тенденції розвитку освітніх систем. Лекція видалася досить цікавою і дуже пізнавальною.

Зустріч з науковцем завершилася дискусією, під час якої студенти та викладачі мали змогу задати лектору різнопланові запитання. Спікеру вдалося мотивувати студентів на подальший саморозвиток і навчання.

Джерело: pnpu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим