Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Співпраця НУЦЗУ з OБСЄ з питань хімічного, радіаційного та біологічного захисту триває

Співробітники кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Олена Тарахно та Максим Кустов взяли участь в онлайн-нараді робочої групи експертів у рамках проекту ОБСЄ з підвищення готовності України при реагуванні на загрози хімічного, радіаційного та біологічного характеру.

Учасниками наради стали координатори проекту з ОБСЄ та національні експерти з ДСНС, Державної прикордонної служби, Міжнародної організації «Червоного хреста», Інституту екогігієни та токсикології ім. Л.І. Медведя, а також інших установ, що спеціалізуються на забезпеченні цивільної безпеки в Україні.

Робоча група обговорила проблемні питання розробки рекомендацій щодо підготовки фахівців РХБ захисту у навчальних закладах ДСНС та створення загальнодержавного підходу до реагування на надзвичайні ситуації хімічного, радіаційного та біологічного характеру. Поєднання міжнародного та державного досвіду дозволить підвищити якість підготовки фахівців цивільного захисту в НУЦЗУ.

Джерело: dsns.gov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим