Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Нові підходи до підвищення якості знань студентів

Демократизація навчального процесу вимагає пошуку нових форм співпраці викладача та студента. Мотиваційним елементом до активізації навчальної діяльності студента в першу чергу є креативність викладача, зокрема у розробці силабусу (Sуllabus) як персоніфікованої програми викладання дисциплін.

Даній проблемі в Інституті біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича приділяється значна увага.

На кафедрі біохімії та біотехнології 19 листопада для студентів 1 курсу спеціальностей «Біологія» та «Середня освіта (біологія та здоров’я людини)» проведено «круглий стіл» на тему «Внутрішнє життя клітини» із нормативної дисципліни «Загальна цитологія». Характерна риса заходу – демократичність, невимушена, дружня атмосфера, що сприяло максимальному самовираженню, креативності й активізації пізнавальної діяльності студентів. Ідея «круглого стола» зародилася під час лекції-діалогу з професором Г. Копильчук, коли студенти проявили зацікавленість та бажання детальніше ознайомитися з питаннями життєвого циклу клітини.

Викладачі дисципліни виступали модераторами, забезпечуючи успішність проведення заходу в цілому, створююючи таке енергетичне поле, яке піднімало студента на гребінь хвилі знань, не залишаючи йому найменшого шансу опинитися осторонь навчального процесу.

Джерело: ibhb.chnu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим