Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

У СумДУ нагородили переможців Літньої школи юного хіміка, що цього року пройшла дистанційно

1 липня відбулося нагородження переможців ІІ Літньої школи юного хіміка, що упродовж двох днів (24-25 червня) дистанційно проводилась на базі кафедри теоретичної та прикладної хімії Сумського державного університету.

Онлайн-формат не зменшив інтерес юних знавців і палких прихильників хімії, а виявився для учасників цікавим і корисним. Під час занять, організованих у формі вебконферецій, викладачі використовували відео хімічних експериментів, що проводились на кафедрі теоретичної та прикладної хімії. Також за допомогою співробітників центру технологій електронного навчання СумДУ було знято та змонтовано відеоролики дослідів.

Переможців дводенного марафону хімічних занять було визначено за результатами тестування.

Ткаченко Олександр (учень 9 класу ЗЗСО №26 Сумської міської ради ) - І місце

Снагощенко Ірина (учениця 9 класу КУ ССШ № 10 им.А.Бутка. м.Суми) - ІІ місце

Ольховик Анна (учениця 10 класу Гімназія №1, м.Суми ) - ІІІ місце.

Переможці отримали омріяні призи – мікроскопи LAB ZZ. Це – сучасний дитячий прилад, за допомогою якого юні любителі хімії зможуть дізнатися багато нового про навколишній світ, вивчати структуру речовин та спостерігати за перебігом різноманітних хімічних реакцій.

Заняття у Школі юного хіміка покликані поглибити знання учасників з основ предмета, заповнити прогалини практичних умінь і навичок.

Джерело: ews.sumdu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим