Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Нова перемога кафедри хімічних технологій у конкурсі проєктів Британської Ради

Проєкт ДонНТУ «Он-лайн лабораторний практикум з хімії для школярів міста Покровська (в умовах карантину COVID-19)» отримав фінансування від Британської Ради в Україні.

У червні 2020 р. Британською Радою було підведено підсумки конкурсу проектів соціальної дії, направлених на подолання та пом’якшення наслідків та протидію поширення пандемії Covid-19 в Україні. Конкурс відбувся в рамках загальноукраїнського проекту Британської Ради «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості». На конкурс було представлено 139 проєктів від партнерів Британської Ради в Україні, серед яких від ДонНТУ було подано три проєкти. За результатами конкурсу Британська Рада прийняла рішення про підтримку 16 проєктів. Наш проект, поданий молодими викладачами кафедри хімічних технологій, став одним із переможців.

Автори проєкту – В’ячеслав Каулін та Ірина Данило викладачі кафедри хімічних технологій – вже втретє приймають участь у конкурсах Британської Ради за програмою Active Citizens Ukraine. У молодих викладачів вже є певний досвід перемог у конкурсах Британської Ради. Проте за такими перемогами стоїть кропітка робота по підготовці проєктів за європейськими вимогами, участь у пітчингах, численні доробки проєктної заявки, робота з експертами та консультантами над помилками та зауваженнями.

Новий проєкт має за мету підвищення рівня знань та навичок школярів з хімії шляхом проведення он-лайн лабораторного практикуму з хімії. Створення такого практикуму для школярів одночасно забезпечить необхідний рівень знань з хімії та безпечні умови навчання задля протидії поширенню COVID-19 серед учнівської молоді в місті Покровську. Тематика проєкту не є випадковою.

Протягом останніх п’яти років кафедра хімічних технологій ДонНТУ активно співпрацює зі всіма загальноосвітніми установами в рамках навчального процесу, профорієнтаційної роботи та профілактичних заходів. Попередня діяльність здійснювалась в рамках проведення Днів хіміка в місті Покровську, фестивалів «З країни в Україну», ознайомлювальних екскурсій до Лабораторії Води при ДонНТУ для школярів всіх загальноосвітніх закладів міста Покровська, а також під час імплементації проєкту Британської Ради «Навчити, щоб зберегти» з мінної безпеки. Бюджет за новим проєктом, підтриманий Британською Радою, складає 18 тис. грн.

Попереду переможців чекає кропітка робота над проектом. Ми бажаємо кафедрі хімічних технологій та творчому колективу викладачів нових креативних ідей та інноваційних проєктів!

Джерело: donntu.edu.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим