Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Найкраще ЗНО цього року склали з іноземних, хімії та української: інфографіка

Із якими предметами цього року випускники впоралися найкраще, який відсоток рекордної успішності, а які тестування найчастіше провалювали?

«Освіторія.медіа» проаналізувала поточну статистику Українського центру оцінювання якості освіти з основної сесії ЗНО 2019 і готова відповісти.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, хіміїта української найчастіше набирали більш ніж 150 балів за рейтинговою шкалою від 100 до 200.

ZNO-2019

Близько 280 відмінників змогли отримали максимальні 200 балів. Відсотково найбільше їх з іспанської мови, хімії та математики. При цьому іноземні мови оцінювали за єдиним пороговим балом, а з французької мови нікому 200 балів за рейтингом не дісталося. А от із фізики, хоч на всі запитання правильно ніхто з учасників не відповів, та по 200 розподілили випускникам, які отримали на 1 тестовий бал менше.

ZNO-2019

Мінімальні порогові бали для вступу до вишів найкраще додали з біології, географії та французької мови.

Найбільший відсоток тих, хто не склав ЗНО, з німецької та математики. На третьому місці провальності одночасно історія України та українська мова і література — мінімальний бал не подужали по 16% випускників від загальної кількості осіб, які брали участь у цих тестуваннях.

ZNO-2019

Джерело: doba.te.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим