Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Морозиво з рідкого азоту та хімічні коктейлі власноруч

У суботу, 4 червня, у Lviv Open Lab (відбудеться лекція та майстер-клас «Наномолекулярна кухня» для підлітків з 14 років та всіх охочих.

Спочатку учасники події дізнаються більше про процеси створення страв молекулярної кухні, а пізніше спробують їх відтворити.

Подія почнеться о 12:00 та триватиме до 14:45. Організатори передбачили 2 блоки програми – лекцію та власне майстер-клас. На лекції учасників познайомлять ближче з прогресивними стравами молекулярної кухні, а також розкажуть все про харчові добавки, емульгатори, консерватори, шокове замороження, дегідратацію та ферментування. Туди може прийти кожен охочий.

На майстер-класі учасники зможуть власноруч приготувати молекулярне морозиво з рідкого азоту, НеНьютонівську речовину – з простого картопляного крохмалю, та хімічні коктейлі – кількома способами. Кількість місць на майстер-клас обмежена. Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися: https://forms.gle/bLuWwRMpfMUAVzV77.

Молодіжний простір Lviv Open Lab знаходиться на проспекті Червоної Калини, 58.

Програма реагування на війну Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «СПІЛЬНО» реалізовує проєкт [творимо спільно], який покликаний об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання мультисекторальної допомоги сім'ям із дітьми.

Джерело: city-adm.lviv.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим