Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Україна проведе Міжнародну олімпіаду IJSO

У 2022 році одна з найпрестижніших міжнародних наукових учнівських олімпіад з фізики, хімії та біології IJSO вперше відбудеться в Україні. Її організатором стане Київська Мала академія наук України.

Про це повідомила народний депутат України Анна Пуртова.

За її словами, участь в олімпіаді мають взяти команди з більш ніж 70 країн світу.

«Пишаюся, що наша країна вперше виходить на такий високий рівень, коли нам доручають проводити настільки важливі змагання. Після закінчення цьогорічної олімпіади її прапор вже прямує від ОАЕ до нас, тому активна підготовка до IJSO-2022 вже почалась», – підкреслила Анна Пуртова. Також народна депутатка розповіла, що на олімпіаді 2022 року, на правах країни-господаря, Україна зможе представити одразу дві команди.

Участь в олімпіаді зможуть узяти учні до 15 років станом на 31 грудня 2021 року.

Бажаючим спробувати свої сили буде необхідно пройти реєстрацію та отримати відповідь від Малої академії наук із розгорнутим зворотним зв’язком.

Після цього учні мають скласти онлайн-тестування з фізики, хімії та біології, яке складається із 45 завдань різного рівня складності (по 15 на кожну дисципліну).

Далі учасники 10 днів проводять у тренувальному таборі. Під час таборування вони складатимуть тести, розв’язуватимуть задачі, проводитимуть експериментальні дослідження окремо та в групах.

За підсумками тренувального табору з сотні учасників буде обрано найкращих – вони і сформують команди, які представлятимуть Україну в фіналі олімпіади.

Зареєструватись для участі в олімпіаді можна буде навесні 2022 року.

Джерело: osvita.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим