Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

У ДНУ привітали переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Цього року ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей проходив на базі 103 закладів вищої освіти з 148 галузей знань і спеціальностей (спеціалізацій).

Так, на базі Дніпровського національного університету у 2021 році захищали наукові доробки більше 170 студентів спеціальностей «Журналістика» та «Хімія». З огляду на пандемію, були внесені зміни у формат проведення заключних конференцій. Згідно з пропозицією Інституту модернізації змісту освіти, їх проводили на платформі Zoom у режимі відеоконференції.

Щедрим на перемоги став Всеукраїнський конкурс 2021 для студентів ДНУ – 28 дипломів отримали найкращі з них. Найрезультативнішим у цьому році виявився факультет економіки (9 перемог), прикладної математики, біолого-екологічний, фізико-технічний факультети (по 3 перемоги). Дипломами першого ступеня нагороджені студенти – автори робіт зі спеціальностей «Водні біоресурси» (Олександр Голуб), «Біотехнологія та біоінженерія» (Дар’я Додон), «Комп’ютерні науки» (Іван Невкритий), «Авіоніка» (Ігор Шибка), «Журналістика. Медіакомунікації» (Аліна Вовкобой), «Загальна та соціальна психологія» (Анастасія Горбаньова).

Джерело: dnu.dp.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим