Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Хіміки ХПІ - лідери міжнародного конкурсу в Туреччині

Студенти Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії НТУ «ХПІ» посіли перше місце на Міжнародному конкурсі ICAMES 2019 (International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students), який проходив у Туреччині (м. Стамбул).

Всього в ньому взяли участь 80 майбутніх інженерів з одинадцяти країн Європи, Азії, Африки та Південної Америки. Команда НТУ «ХПІ» — єдина з України, яка вже 2-й рік поспіль отримує грант та представляє країну на ICAMES.

Цього року від ХПІ на Міжнародному конкурсі ICAMES брали участь студенти кафедри технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей Ірина Тимошенко та Павло Корекян, а також їхній науковий керівник доцент Вікторія Тараненкова.

Всі проекти презентувалися англійською мовою та оцінювалися за такими критеріями: науково-технічний рівень роботи, оригінальність, якість презентації та демонстрації.

Команда Політеху представила проект, присвячений створенню нового виду функціональних матеріалів для систем захисту атомних електростанцій. У своїй роботі студенти Ірина Тимошенко та Павло Корекян проаналізували причини та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, а також запропонували нові матеріали, що забезпечують ефективну роботу пасивних систем захисту АЕС третього та четвертого покоління, які дозволять уникнути катастроф, подібних Чорнобилю і Фукусімі.

Академічний комітет конкурсу високо оцінив роботу політехніків, зазначивши «актуальність, науковий внесок і практичну цінність». Завдяки широті розглянутих проблем, а також різноманітності запропонованих підходів до їх вирішення, проект студентів ХПІ отримав перше призове місце та нагороду «Multidimensional Award» (за багатовимірність та багатоспрямованість).

Окрім конкурсної програми, у студентів Політеху була й екскурсійна: вони побували в історичних місцях Стамбулу, різних музеях, відвідали акваріум, який знаходиться на березі Мармурового моря, взяли участь у вечорі культур та турецькій ночі.

Джерело: kpi.kharkov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим