Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Канівські дошкільнята тренували навики у разі виникнення хімічної атаки

Днями у закладі дошкільної освіти з цивільного захисту «Теремок» відбувся навчально-методичний семінар для керівників шкільних і дошкільних закладів на тему: «Порядок організації життєзабезпечення та уникнення паніки під час надзвичайних ситуацій».

Модератором заходу була головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Яковіна. Програма семінару передбачала елементи командно-штабного навчання (відпрацювання сценарного задуму та дії за ввідною «Хімічна небезпека»). Всі учасники семінару отримали теоретичні та практичні вміння, знання і навички при діях в надзвичайній ситуації. Зокрема, психолог військового комісаріату Юлія Зозуля надала поради учасникам заходу щодо поводження під час панічної атаки у надзвичайних ситуаціях та продемонструвала практично дії при них.

Також присутнім на семінарі був заступник військового комісара, майор Роман Кучеренко. Він детально розповів про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Також Роман Анатолійович продемонстрував, як правильно користуватися протигазом, ознайомив з його будовою, терміном придатності.

Керівник дитсадка Тамара Харченко ознайомила присутніх з «Інструкцією по захисту дітей від ураження сильнодіючими отруйними речовинами на випадок аварії на хімічно небезпечному об’єкті».

Джерело: kanos.com.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим