Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Як допомогти дітям дистанційно засвоїти шкільну хімію? Радить Гліб Репіч

За даними Держслужби якості освіти українські школярі погано засвоюють математику, іноземну мову і хімію. Чи можна цьому зарадити?

Гість: зірка українського TikTok (має майже 800 тисяч підписників), кандидат хімічних наук, викладач хімії в онлайн-школі Гліб Репіч.

Гліб Репіч: Навіть в очній школі змусити дітей щось учити є непросто. Зараз молодь дуже практична. Якщо вони не розуміють, навіщо воно їм, вони заб’ють на це. Проблема хімії, як й інших предметів, у тому, що вона, ніби відірвана від життя. Коли виникає реальна потреба, от скільки крапель йоду пити, починаються негаразди. Педагоги мають пояснити та показати, де потрібна хімія у житті.

Ми самі, їжа на нашій кухні складається з хімічних речовин. На цьому потрібно акцентувати. Я б змінював би програму. Загальний рівень має бути простішим, а викладання — на популяризаторському рівні. У профільному викладанні варто додати годин, ввести фізичні методи дослідження.

У школі не вистачає практичних годин для вивчення хімії. Якщо ми сухо її вивчатимемо, діти не розумітимуть, як розв’язувати задачі. Усе варто показувати, запроваджувати більше дослідів.

Як дистанційно вивчити шкільну хімію?

Гліб Репіч: Школа передусім повинна мати інструменти для дистанційних уроків. На YouTube є чимало різних уроків з різних тем, залитих учителями. Хто хоче, той завжди знайде. Можна спробувати також спеціалізовану дистанційну школу.

Джерело: hromadske.radio

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим