Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Гідрогелеві пов’язки Aquior для лікування поранень та опіків

Створення, запуск та подальша робота напівпромислової установки з виробництва гідрогелевих лікувальних пов'язок «Aquior» об’єднали довкола себе людей із різних країн та інституцій.

Це інноваційна розробка науковців Інституту хімії і хімічних технологій (перш за все кафедри органічної хімії, НДЛ-8, НДЛ-1) за активної підтримки Інституту механічної інженерії та транспорту (НДЛ-40) Національного університету «Львівська політехніка».

Координатори виробництва професор Володимир Самарик та доцент Володимир Боровець, за сприянням завідувача кафедри органічної хімії проф. Володимира Дончака, залучили до роботи чимало працівників і студентів кафедри органічної хімії, кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології, кафедри технології органічних продуктів.

Виробництво гідрогелевих лікувальних пов'язок як інноваційний високотехнологічний комплексний процес з самих початків підтримували у межах внутрішніх ресурсів проректор з наукової роботи Іван Демидов та начальник Науково-дослідної частини Львівської політехніки Роман Небесний.

Джерело: facebook.com

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим