Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Початок твого успіху - ​факультет хімії, екології та фармації Університету імені Лесі Українки

Увесь наш світ cкладається з хімічних елементів. Усе довкола: їжа, одяг, засоби гігієни, побутові предмети, фармацевтичні препарати. Зірки, планети і навіть ми. Хімія «живе» в людині, в її РНК та ДНК, у кожній її клітині. Хімія вибудовує ієрархію життя. Це всюдисуща наука!

На факультеті хімії, екології та фармації Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки знають усе про елементи хімічного конструктора світобудови. А ще за допомогою сучасних методик та інструментів навчають, як хімічними методами з цих елементарних деталей зібрати складніші конструкти. Це вміння визначає успішну кар’єру!

Розвиток хімічної науки та освіти на Волині розпочався саме тут. У 1993 році було створено хімічний факультет (нині — ​факультет хімії, екології та фармації). Так у Лесиному виші розпочалася підготовка студентів за спеціальністю «Хімія». Тепер факультет очікує своїх майбутніх студентів та зараховує на навчання за п’ятьма спеціальностями: 014 «Середня освіта (Хімія)», 101 «Екологія», 102 «Хімія», 161 «Хімічні технології та інженерія» і 226 «Фармація, промислова фармація». Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється за трьома освітніми рівнями: бакалаврський, магістерський та освітньо–науковий.

Головним завданням факультету було і залишається надання якісних знань студентам та підготовка висококваліфікованих фахівців. Якісний рівень навчального процесу забезпечує професорсько–викладацький склад: 2 доктори наук, 26 кандидатів наук. Факультет має потужну матеріально–технічну базу: для проведення занять, а також наукових досліджень функціонує 20 навчально–наукових лабораторій, комп’ютерний клас.

Студенти факультету хімії, екології та фармації можуть поєднувати навчання у Лесиному виші, водночас безкоштовно здобуваючи освіту в Університеті гуманітарно–природничому імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща) за програмою «Подвійного диплома». Опановуючи спеціальність 102 «Хімія», можна здобути освітній ступінь бакалавра за спеціалізацією «Хімія ліків», а навчаючись на спеціальності 101 «Екологія», отримати змогу додатково опанувати освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Біотехнологія». Це суттєво розширює можливості успішного працевлаштування та професійного розвитку випускників Університету імені Лесі Українки.

«Програма «Подвійний диплом» — ​це прекрасна можливість удосконалити свої професійні вміння, відчути побут іншої країни, культурно розвиватись. Таке навчання допомагає розширити кругозір, урізноманітнити та раціонально організувати власний навчальний процес, сформувати навички комунікації в новому соціальному середовищі.

Читати повний текст: volyn.com.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим