Меню сайту
Форма входу
Архів записів
Лічильник
Статистика

Дні кар’єри в ХПІ: Стартують хіміки!

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» розпочався новий проект для студентів «Дні кар’єри в НТУ «ХПІ».

У середу, 6 березня, відбулася зустріч студентів Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії ХПІ з роботодавцями. Це перший з циклу заходів, які відбудуться упродовж березня-червня 2019 року на всіх факультетах та інститутах ХПІ.

Велика хімічна аудиторія ХПІ об’єднала близько двохсот осіб: студентів-політехніків 3-5 курсів, викладачів вишу, роботодавців. На зустрічі були присутні представники одинадцяти підприємств, фірм і дослідницьких інститутів. Роботодавці розповідали студентам про свої організації, описували варіанти співпраці: від проходження практики та стажування до можливостей працевлаштування. Студенти ставили свої запитання. За підсумками зустрічі кілька запрошених компаній вже сформували пропозиції щодо працевлаштування для студентів ХПІ. Також було прийнято рішення організувати Дні відкритих дверей у себе на підприємствах, провести екскурсії для студентів НТУ «ХПІ». Слід зазначити, що компанія «Наша Олія» (входить до ТОВ «Васищевський завод рослинних олій») вже протягом тривалого часу виплачує п’яти студентам кафедри технології жирів та продуктів бродіння НТУ «ХПІ» власну стипендію.

Зустріч в Навчально-науковому інституті хімічних технологій та інженерії ХПІ завершилася майстер-класом з приготування млинців до свята Масляної, який провели студенти на кафедрі технології жирів та продуктів бродіння.

Джерело: kpi.kharkov.ua

Оцініть новину:


Назвіться, будь ласка
Ваш коментар

Ваш коментар буде першим